loading

OPEL ASTRA ENJOY седан 1.4 TURBO бензински мотор со 140 KS со MT6 – мануелен 6 степен менувач и одлична сериска опрема од 12.950 

 

- Клима уред

- ABS и ESP

- 6 воздушни перничиња

- Кожен управувач со радио команди и criuse control - темпомат

- Греење на управувач и греење на предни седишта 

- Електрична паркинг кочница со преден наслон за раце

- Централно заклучување со далечинско управување

- Електрика на предни и задни стакла

- Електрика на ретровизори со греење

- Radio CD 600 plus (intellink connectivity, 7'' color display, USB connectivity, bluetoothhands free, 6 звучници)

- Радио команди на управувач

- Предни светла за магла

 

OPEL ASTRA ENJOY седан 1.4 TURBO бензински мотор со 140 KS so MT6 од 12.950 

Контакт

Полињата означени со * се задолжителни.
Вашите лични податоци ќе бидат обработени од соодветниот контролер, како што е опишано во Изјавата за приватност.

За повеќе информации во врска со вашите права поврзани со приватноста и во врска со нашите информации за контакт ве молиме видете тука.
Оди на почеток