loading

OPEL ASTRA ENJOY седан 1.6 CDTi дизел мотор со 110 КС со MT6 – мануелен 6 степен менувач и одлична сериска опрема.

 

- клима уред

- Start/Stop систем

- ABS и ESP

- централно заклучување со далечинско управување

- ретровизори со електрично прилагодување и греење

- предни светла за магла

- радио CD 400, Bluetooth

- 6 воздушни перничиња

- радио команди на управувач

- темпомат

веќе од 14.890 *

 

Количините се ограничени.

Побрзајте и заштедете.

*Цената се однесува на почетниот модел и може да варира во зависност од дополнителната опрема.

Контакт

Полињата означени со * се задолжителни.
Вашите лични податоци ќе бидат обработени од соодветниот контролер, како што е опишано во Изјавата за приватност.

За повеќе информации во врска со вашите права поврзани со приватноста и во врска со нашите информации за контакт ве молиме видете тука.
Оди на почеток