loading

Сега е вистинскиот момент да ја донесете одлуката и да ја искористите нашата

единствена и најдобра понуда за возила на залиха.

OPEL ASTRA ENJOY СЕДАН, 1.4 TURBO бензиски мотор со 140 КС со MT6 – мануелен 6 степен менувач и одлична сериска опрема:

- Клима уред

- ABS и ESP

- Централно заклучување со далечинско управување

- Ретровизори со електрично прилагодување и греење

- Предни светла за магла

- Радио CD 400, Bluetooth

- 6 воздушни перничиња

- Радио команди на управувач

- Темпомат

- Бела брилијант боја

за 12.890 *

Количините се ограничени!

Побрзајте и заштедете.

*Цената се однесува за возилата на залиха.

Контакт

Полињата означени со * се задолжителни.
Вашите лични податоци ќе бидат обработени од соодветниот контролер, како што е опишано во Изјавата за приватност.

За повеќе информации во врска со вашите права поврзани со приватноста и во врска со нашите информации за контакт ве молиме видете тука.
Оди на почеток