loading

Најпродаваниот градски автомобил со врвен дизајн и иновации од премиум класата, за безбедно, лесно и удобно возење низ градските средини.

OPEL CORSA ENJOY со ,,Enjoy Plus“ пакет,1.4 Бензински мотор со 75 КС, 5 врати

- Клима уред

- ABS и ESP

- 6 воздушни перничиња

- Kожен управувач со радио команди и criuse control - темпомат

- Патен компјутер

- Радио BYOM 2 со 7'' екран во боја на допир, Bluetooth

- Intellilink конекција со smartphone

- Централно заклучување со далечинско управување

- Електрика на ретровизори со греење

- Hill hold & Start систем

- Предни светла за магла

- 3.5“ TFT монохроматски дисплеј за возач


*Возила на лагер во ограничена количина!

 

Контакт

Полињата означени со * се задолжителни.
Вашите лични податоци ќе бидат обработени од соодветниот контролер, како што е опишано во Изјавата за приватност.

За повеќе информации во врска со вашите права поврзани со приватноста и во врска со нашите информации за контакт ве молиме видете тука.
Оди на почеток