loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

Потрошувачка на гориво, l/100km: ниска 9,3, средна 6,5, висока 5,7, извонредно висока 6,6, Комбинирано возење 6,7
CO₂ eмисија, g/km: ниска 212, средна 148, висока 130, извонредно висока 150, Комбинирано возење 152
 • Боја: You Drive Me Crazy
 • Моќност: 103 Киловат / 140 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Бензин
 • Број на врати: 4
 • Тип на каросерија: 4-врати
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Облоги - Платно Silvanus, Jet Black
 • Издувување CO2: 145 g/km
 • Општа потрошувачка: 6,3 Литри / 100 km

Опции

 • Столб на управувачот со можност за накосување, продолжување
 • Позиционо светло, долго
 • Рачно подесување на предното седиште, 4 насоки, возач
 • Надворешни огледала со електронско подесување и загревање во боја на каросеријата, кои рачно се склопуваат
 • Преден и заден диск, ABS, 15 инчи
 • Серво управувач, непроменлив однос на вртежи, електричен ( серво управувач осетлив на брзина на движење - SSPS )
 • 6 звучници
 • Електрични прозорци за патникот
 • Задни стакла со електрично задвижување
 • Затемнети стакла
 • Прекинувач за деактивирање на воздушното перниче на совозачот (копче)
 • Куќиште за огледалата обоено во боја на каросеријата
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Предно светло за магла
 • Халогени предни светла
 • Задни светла за магла
 • Борд компјутер
 • Кратка кровна антена
 • Електрични прозорци за возачот
 • Кожен управувач со 3 крака со 3 мат хром капаци
 • Рачен систем за поставување на нивото на предните светла
 • Осветлување Пакет
 • Климатизација со филтер за честички со рачни контроли
 • Висинско прилагодување на предно десно седиште
 • Систем за мониторинг на притисокот во гумите
 • Комфорт предни седишта
 • Екран во боја 7'', WVGA
 • Радио - АМ/ФМ Стерео:
 • Асистент за тргање на угорница
 • Систем за следење на притисокот во гумите (TPSM)
 • Тркало од 16 инчи во реално големина (наместо резервношто фаќа простор)
 • Боја на тапацир за седишта, јаглен црна
 • 40/60 поделба за задното седиште
 • Ограничување на појасот на предното седиште, варијанта 2
 • Држач за ограничување (Isofix на задно седиште)
 • Неактивно ограничување на главата на предното седиште
 • Затемнето ветробранско стакло
 • Наслон за глава позади, централно
 • Појас на задното централно седиште со 3 точки
 • Предни сензори
 • Внатрешен ретровизор што може да се закосува
 • Надворешни рачки на врати обоени со боја на каросеријата
 • Електричен прибор
 • Канали за греење, задни седишта (втора позиција)
 • Горна црна лајсна B/S
 • Сигнал за завртени светла, дополнително
 • Дневно светло
 • Моно тонска сирена
 • Мерач на брзина во километри
 • Практичен потсетник за појасот
 • Практичен потсетник за појасот, десна рака
 • Контрола за заклучување - столб на управувачот
 • Асм. Предна вертикална суспензија
 • Асм. Задна суспензија
 • Асм. гуми и тркала
 • 5 седишта
 • Заклучување на врати
 • Инструмент-табла во црна боја со проѕирни прстени
 • Задни сензори, со осветлени прекинувачи
 • Hands-Free Телефон (UHP)
 • Одбојници за врата со еден слој бисерна светло сива боја
 • Оддел на предната подна конзола со лизгање на потпирачот на раката
 • Отстранување на знакот на моторот
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Asm. front horizontal suspension
 • Пакет за заштитна прекривка
 • Загревање кај предните седишта
 • Воздушни перничиња за возачот и за совозачот, странични перничиња, плафонски перничиња-завеси
 • Штитници од сонце со осветлено огледало
 • Дневни светла
 • Радио контрола кај управувачот
 • Подобрен инструмент за приказ на информации за возачот
 • Безбедносен пакет
 • Еден привезок
 • Обложена издувна задна цевка
 • Tire
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Електрична сопирачка за паркирање
 • Термички волан за управување
 • Алу тркало 6.5J x 16, 4 двојни краци, варијанта на боја на површината #1: сребрена
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи

Слични возила на залиха

Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 152 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 151 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 151 g/km
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
Потрошувачка на гориво: Комбинирано возење 6,7 l/100km
CO₂ eмисија: Комбинирано возење 151 g/km
 
Оди на почеток