loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 • Боја: You Drive Me Crazy
 • Моќност: 103 Киловат / 140 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Бензин
 • Број на врати: 4
 • Тип на каросерија: 4-врати
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Облоги - Платно Silvanus, Jet Black
 • Издувување CO2: 145 g/km
 • Општа потрошувачка: 6,3 Литри / 100 km

Опции

 • Еден привезок
 • Држач за ограничување (Isofix на задно седиште)
 • Отстранување на знакот на моторот
 • Електрични прозорци за возачот
 • Челично тркало 16 X 6,5, со модерна раткапна
 • Надворешни рачки на врати обоени со боја на каросеријата
 • Безбедносен пакет
 • Комфорт предни седишта
 • Пакет за заштитна прекривка
 • Инструмент-табла во црна боја со проѕирни прстени
 • 5 седишта
 • Кожен управувач со 3 крака со 3 мат хром капаци
 • Канали за греење, задни седишта (втора позиција)
 • Систем за следење на притисокот во гумите (TPSM)
 • Преден и заден диск, ABS, 15 инчи
 • Контрола за заклучување - столб на управувачот
 • Наслон за глава позади, централно
 • Висинско прилагодување на предно десно седиште
 • Asm. front horizontal suspension
 • Појас на задното централно седиште со 3 точки
 • Асистент за тргање на угорница
 • Халогени предни светла
 • Рачен систем за поставување на нивото на предните светла
 • Дневно светло
 • Практичен потсетник за појасот
 • Заклучување на врати
 • Задни сензори, со осветлени прекинувачи
 • Моно тонска сирена
 • Задни светла за магла
 • Затемнети стакла
 • Подобрен инструмент за приказ на информации за возачот
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Систем за мониторинг на притисокот во гумите
 • Радио контрола кај управувачот
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Боја на тапацир за седишта, јаглен црна
 • Надворешни огледала со електронско подесување и загревање во боја на каросеријата, кои рачно се склопуваат
 • Tire
 • Асм. Предна вертикална суспензија
 • Сигнал за завртени светла, дополнително
 • Куќиште за огледалата обоено во боја на каросеријата
 • Предни сензори
 • Оддел на предната подна конзола со лизгање на потпирачот на раката
 • Климатизација, двојна автоматска зона, електронска контрола на климата
 • Практичен потсетник за појасот, десна рака
 • Обложена издувна задна цевка
 • Радио - АМ/ФМ Стерео:
 • Асм. Задна суспензија
 • Осветлување Пакет
 • Мерач на брзина во километри
 • Воздушни перничиња за возачот и за совозачот, странични перничиња, плафонски перничиња-завеси
 • Столб на управувачот со можност за накосување, продолжување
 • Асм. гуми и тркала
 • Прекинувач за деактивирање на воздушното перниче на совозачот (копче)
 • Тркало од 16 инчи во реално големина (наместо резервношто фаќа простор)
 • Предно светло за магла
 • Кратка кровна антена
 • Затемнето ветробранско стакло
 • Серво управувач, непроменлив однос на вртежи, електричен ( серво управувач осетлив на брзина на движење - SSPS )
 • Hands-Free Телефон (UHP)
 • Неактивно ограничување на главата на предното седиште
 • Дневни светла
 • Рачно подесување на предното седиште, 4 насоки, возач
 • Борд компјутер
 • Внатрешен ретровизор што може да се закосува
 • Екран во боја 7'', WVGA
 • 6 звучници
 • Асистент за паркирање на задниот дел
 • Одбојници за врата со еден слој бисерна светло сива боја
 • Позиционо светло, долго
 • Ограничување на појасот на предното седиште, варијанта 2
 • 40/60 поделба за задното седиште
 • Електрични прозорци за патникот
 • Задни стакла со електрично задвижување
 • Електричен прибор
 • Штитници од сонце со осветлено огледало
 • Горна црна лајсна B/S
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Електрична сопирачка за паркирање
 • Enjoy Pack
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи

Слични возила на залиха

Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Enjoy, D 1.4 NET, 103 kW / 140 к.с.
 
Оди на почеток