loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

24 010 EUR
со ДДВ
19 950 EUR Акциска цена
 • Боја: Nautic Blue
 • Моќност: 90 Киловат / 122 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 5
 • Тип на каросерија: Sports Tourer
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Внатрешност - Ткаенина Formula, Jet црна

Опции

 • Носечки столбови во црна боја, текстурна површина
 • Еден привезок
 • Држач за ограничување (Isofix на задно седиште)
 • Електрични прозорци за возачот
 • Надворешни рачки на врати обоени со боја на каросеријата
 • Внатрешен ретровизор осетлив на светлина
 • Предна и задна помош при паркирање
 • Пакет Elegance
 • пакет за потсетник на дисплејот ( само со вграден компјутер)
 • Кожен управувач со 3 крака со 3 мат хром капаци
 • Потсетник за појас, напред возач
 • Канали за греење, задни седишта (втора позиција)
 • Мерач на брзина во километри
 • Воздушни перничиња за возачот и за совозачот, странични перничиња, плафонски перничиња-завеси
 • Столб на управувачот со можност за накосување, продолжување
 • Преден и заден диск, ABS, 15 инчи
 • Наслон за глава позади, централно
 • Асм. гуми и тркала
 • Прекинувач за деактивирање на воздушното перниче на совозачот (копче)
 • Висинско прилагодување на предно десно седиште
 • Тип на прозорец со соларна апсорпција
 • Asm. front horizontal suspension
 • Low radio ("IntelliLink")
 • Напојувано управување, неваријабилен сооднос, електрично, со намален пат (напојувано управување чувствително на брзина - SSPS)
 • Можност за поврзување на USB
 • Преграда, заден дел на предно седиште, десно
 • Појас на задното централно седиште со 3 точки
 • Engine Control S/S System Advanced
 • Кратка кровна антена
 • Халогени предни светла
 • Амбиентално осветлување
 • Сензор за влажност
 • Мануелна екстензија на наслонот, возач
 • Рачен систем за поставување на нивото на предните светла
 • Светилка заден свод: осветлување на делот за багаж
 • Неактивно ограничување на главата на предното седиште
 • Предно стакло, со апсорпција на топлина
 • Информации за состојбата на возилото
 • Автоматска лумбална поддршка, возач, во 4 насоки
 • Електричен греач QuickHeat
 • Аудио команди на управувачот & Универзален „Hands-free" телефон со Bluetooth или Универзален
 • Заден спојлер
 • Сензор за дожд
 • Блокирање на управувачки столб, механичко
 • Luggage carrier roof, black
 • Преграда, заден дел на предно седиште, лево
 • Пакет со комфор седишта 1
 • Спортски предни седишта
 • Автоматска контрола на предни светла, задоцнето
 • Задни сензори, со осветлени прекинувачи
 • Затегнувачи на појаси за задните седишта
 • Моно тонска сирена
 • Спуштена модифицирана шасија
 • Автоматски систем за заклучување на вратите
 • 40/60 поделба за задното седиште
 • Електрични прозорци за патникот
 • Tire 205 / 55 R16 SL 91V BW HW1 (ULRR) CO2 red.
 • Ергономско Спортско седиште за возач - пакет
 • Дневни светла, LED
 • Подобрен инструмент за приказ на информации за возачот
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Задни стакла со електрично задвижување
 • Систем за мониторинг на притисокот во гумите
 • Штитници од сонце со осветлено огледало
 • Горна црна лајсна B/S
 • Автоматско менување на светлото со детектор за тунел
 • Паметен потсетник за појасот на задното седиште
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Надворешни огледала со електронско подесување и загревање во боја на каросеријата, кои рачно се склопуваат
 • Асм. Предна вертикална суспензија
 • Куќиште за огледалата обоено во боја на каросеријата
 • Опции за Европа
 • Систем на звучници 6 - премиум
 • Оддел на предната подна конзола со лизгање на потпирачот на раката
 • Tire spare 115 / 70 R16 SL - 92M BW SPR
 • Климатизација, двојна автоматска зона, електронска контрола на климата
 • Асм. Задна суспензија
 • Предупредување за безбедносен појас, совозач
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Business Enjoy Plus Pack
 • Пакет за прегледност & светло 1
 • Предно светло за магла
 • Wheel 16 X 7.0, J, Alu, Design 3
 • Резервно тркало, челично 16 x 4.0 (со заштеда на место)
 • Осветлување Пакет
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток