loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 • Боја: Quartz Silver
 • Моќност: 75 Киловат / 102 Коњска сила
 • Пренос: 5-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 5
 • Тип на каросерија: Life
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Ткаенина, Mistral Gray Uplevel
 • Издувување CO2: 110 g/km
 • Општа потрошувачка: 4,2 Литри / 100 km

Опции

 • Десна лизгачка врата со прозорец кој се отвора
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Команди за радио на управувачот
 • Челично тркало 16 x 6.5
 • Опции за Европа
 • Рачки за отварање врата во боја на каросеријата
 • Индикатор за безбедносен ремен на возачот
 • Систем со 6 звучници
 • Комфорт предни седишта
 • Систем за откривање на издувaни пнеуматици
 • Задно седиште - клупа, поделба 60/40
 • Задна врата која се отвара нагоре
 • 5 седишта
 • Покрив на багажниот простор
 • Автоматско менување на светлата
 • шина на бочната лизгачка врата во боја на каросеријата
 • Start/Stop Прекинувач за вклучување на моторот
 • Препознавање на сообраќајни знаци на патот
 • 3,5-инчен екран во боја
 • Mirror frt sunshade, drv, w mirror &cover
 • Рачен систем за врзување на дете (полуга на задна врата)
 • Внатрешен ретровизор осетлив на светлост
 • Наслон за глава за предно седиште, прилагодливо по висина (нагоре / надолу)
 • Раткапни
 • Индикатор за за безбедносен ремен на совозачот
 • Електрика и греење на надворешни ретровизори, рачно преклопување
 • Управувач со грејачи
 • Заштитни воздушни перничиња за возач и совозач, странично и од страна на покривот, напред и назад
 • Црна странична заштитна украсна лајсна
 • Гуми со низок отпор на триење 205/60R16 XL 96H BW HW1 VAR1
 • Куќиште за ретровозор во боја на каросеријата
 • Сензор за дожд
 • Безбедносен пакет
 • Автоматско управување на долгите светла
 • Два клуча на преклопување
 • Ограничување на сигурносен појас на предното седиште, варјанта 2
 • Затегнувачи на појаси за задните седишта
 • Халогени предни фарови
 • Window Power Operated, Driver
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Лева лизгачка врата со прозорец кој се отвора
 • Без ознака на моторот
 • Индикатор за безбедносен ремен, задни седишта, 2 ред
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Мултимедијално радио со проекција на телефон и екран во боја
 • Резервно тркало 16 x 6.5
 • Автоматски клима уред, двозонски, филтер за честички и мирис, сензор за влажност
 • Sight & Light пакет
 • Покривни шипки по цела должина
 • Кожен управувач со 3 краци, спортски
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи

Слични возила на залиха

Combo Life Enjoy L2 Increased Payload, 1.5 DT, 75 kW / 102 к.с. Start/Stop
 
Оди на почеток