loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

30 600 EUR
со ДДВ
24 450 EUR Акциска цена
 • Боја: Diamond Black
 • Моќност: 96 Киловат / 130 Коњска сила
 • Пренос: 8-степен автоматски менувач
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 5
 • Тип на каросерија: 5-врати
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Облога на седишта - ткаенина Formula, Jet, во црно

Опции

 • Радио "R 4.0 IntelliLink"
 • Надворешни рачки на врати обоени со боја на каросеријата
 • Комфорт предни седишта
 • Систем за откривање на издувaни пнеуматици
 • Предна и задна помош при паркирање
 • Потсетник за појас, напред возач
 • Канали за греење, задни седишта (втора позиција)
 • Автоматско менување на светлата
 • Start/Stop Прекинувач за вклучување на моторот
 • Наслон за глава позади, централно
 • Висинско прилагодување на предно десно седиште
 • Амбиентално светло
 • Асистент за тргање на угорница
 • Рачен систем за врзување на дете (полуга на задна врата)
 • Препознавање на сообраќајни знаци
 • Моно тонска сирена
 • Tires, 215/65 XL 103V BW HW1
 • Надворешни огледала, средна рачка за ширина помеѓу 1980мм и 2060мм со електрично управување
 • Високо/ниско усмерување на светлосниот сноп, вклучува автоматски предни светла и брисачи на ветробранското стакло
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Потсетник за појас, напред совозач
 • Тркала од легура, 7.0 J x 17, дизајн со 5 двојни краци, сребрено
 • Термички волан за управување
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Штитник од сонце за ретровизори, кај возач и совозач
 • Зголемен инфо екран (сегментиран)
 • LED предни светла
 • Не константен систем за бришење со одмрзнувач
 • Електрика и греење на надворешни ретровизори, во боја на каросеријата, рачно преклопување
 • Мерач на брзина во километри
 • Столб на управувачот со можност за накосување, продолжување
 • Камера за помош при паркирање
 • Прекинувач за деактивирање на воздушното перниче на совозачот (копче)
 • Спортски кожен управувач со 3 крака и 3 мат хром капаци
 • Воздушни перничиња за возачот и совозачот, предни и задни воздушни перничиња како завеси и воздушно перниче за градниот кош на возачот
 • Кратка кровна антена
 • Аудио команди на управувачот
 • Isofix за седиштето на совозачот
 • Детско Седиште задно, засилено
 • Задни прозори со затоплување
 • Серво управувач, непроменлив однос на вртежи, електричен ( серво управувач осетлив на брзина на движење - SSPS )
 • Неактивно ограничување на главата на предното седиште
 • Електричен систем за сопирање со преден и заден диск, АВЅ, 16 инчи
 • Електрична сопирачка за паркирање
 • Рачно подесување на предното седиште, 4 насоки, возач
 • Борд компјутер
 • 6 звучници
 • Електричен греач QuickHeat
 • Рачка на вратата, задната врата, сатенски хром
 • Загревање кај предните седишта
 • Сензор за дожд
 • резерви за инсталација на безбедносната мрежа
 • Ветробранско стакло, акустично, PVB
 • Примарен клуч, на превиткување
 • Позиционо светло, долго
 • Затегнувачи на појаси за задните седишта
 • Ограничување на појасот на предното седиште, варијанта 2
 • Предни светла LED
 • Предна камера, со аларм за пречекоривање на лентата
 • Горна црна лајсна B/S
 • Паметен потсетник за појасот на задното седиште
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Пакет за видик и светло
 • Зимски пакет 1
 • Клима уред со електронско управување
 • Челично резервно тркало со заштеда на простор
 • Приспособливо предно осветлување
 • Затемнети стакла
 • Спортски педали од легура
 • Предно светло за магла
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи

Слични возила на залиха

Enjoy, D 1.5 DTH, 96 kW / 130 к.с.Start/Stop
 
Оди на почеток