loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

28 930 EUR
со ДДВ
23 950 EUR Акциска цена
 • Боја: Topaz Blue
 • Моќност: 96 Киловат / 130 Коњска сила
 • Пренос: 6-брзински мануелен
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 5
 • Тип на каросерија: 5-врати
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Облога на седишта - ткаенина / Vinyl, Jet, во црно
 • Издувување CO2: 108 g/km
 • Општа потрошувачка: 4,1 Литри / 100 km

Опции

 • Надворешни рачки на врати обоени со боја на каросеријата
 • Алармен систем против кражба
 • Систем за откривање на издувaни пнеуматици
 • Предна и задна помош при паркирање
 • Антени со можност за поставување на прозорец со монтиран држач за покрив
 • Електрика и греење на надворешни ретровизори, во боја на каросеријата, рачно преклопување
 • Потсетник за појас, напред возач
 • Канали за греење, задни седишта (втора позиција)
 • Мерач на брзина во километри
 • Автоматско менување на светлата
 • Простор во подот за складирање товар
 • Столб на управувачот со можност за накосување, продолжување
 • Start/Stop Прекинувач за вклучување на моторот
 • Наслон за глава позади, централно
 • Прекинувач за деактивирање на воздушното перниче на совозачот (копче)
 • Амбиентално светло
 • Спортски кожен управувач со 3 крака и 3 мат хром капаци
 • Воздушни перничиња за возачот и совозачот, предни и задни воздушни перничиња како завеси и воздушно перниче за градниот кош на возачот
 • Асистент за тргање на угорница
 • Рачен систем за врзување на дете (полуга на задна врата)
 • Аудио команди на управувачот
 • Isofix за седиштето на совозачот
 • Детско Седиште задно, засилено
 • Задни прозори со затоплување
 • Мануелна екстензија на наслонот, возач
 • Серво управувач, непроменлив однос на вртежи, електричен ( серво управувач осетлив на брзина на движење - SSPS )
 • Пакет за видик и светло
 • Светилка заден свод: осветлување на делот за багаж
 • Неактивно ограничување на главата на предното седиште
 • Електричен систем за сопирање со преден и заден диск, АВЅ, 16 инчи
 • Прозор со заштита од сонце, странично десно назад (Rollo)
 • Пакет 230 V, приклучок за струја
 • Електрична сопирачка за паркирање
 • Уред за прилагодување на висината на седиштето на совозачот, 4 начини
 • Борд компјутер
 • Електричен приклучок во багажникот
 • 6 звучници
 • Автоматска лумбална поддршка, возач, во 4 насоки
 • Електричен греач QuickHeat
 • Прилагодување на седиште на возач, рачно, во 6 насоки (AGR)
 • Рачка на вратата, задната врата, сатенски хром
 • Загревање кај предните седишта
 • Сензор за дожд
 • резерви за инсталација на безбедносната мрежа
 • Ветробранско стакло, акустично, PVB
 • Примарен клуч, на превиткување
 • Високоволтажен (230 V) електричен приклучок во подната задна конзола
 • Препознавање на сообраќајни знаци
 • Шини на покривот, сребрени
 • Клима уред со електронско управување
 • Спортски предни седишта
 • Позиционо светло, долго
 • Затегнувачи на појаси за задните седишта
 • Моно тонска сирена
 • Tires, 215/65 XL 103V BW HW1
 • Ограничување на појасот на предното седиште, варијанта 2
 • Сензор во внатрешноста за движење на возилото
 • Надворешни огледала, средна рачка за ширина помеѓу 1980мм и 2060мм со електрично управување
 • Предни светла LED
 • Високо/ниско усмерување на светлосниот сноп, вклучува автоматски предни светла и брисачи на ветробранското стакло
 • Сензор за навалување на возилото
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Предна камера, со аларм за пречекоривање на лентата
 • Џеб на седиштето, задно седиште од лева страна
 • Потсетник за појас, напред совозач
 • Пакет за редукција на ЦО2
 • Горна црна лајсна B/S
 • Тркала од легура, 7.0 J x 17, дизајн со 5 двојни краци, сребрено
 • Термички волан за управување
 • Паметен потсетник за појасот на задното седиште
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Штитник од сонце за ретровизори, кај возач и совозач
 • Самоактивирачка сирена за аларм
 • Зголемен инфо екран (сегментиран)
 • Џеб на седиштето, задно седиште од десна страна
 • LED предни светла
 • Не константен систем за бришење со одмрзнувач
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Челично резервно тркало со заштеда на простор
 • Пакет за разновидност - продажен пакет
 • Затемнети стакла
 • Камера за помош при паркирање
 • Радио "Navi 5.0 IntelliLink"
 • Предно светло за магла
 • Зимски пакет 1
 • Пакет Enjoy Plus
 • Спортски педали од легура
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток