loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

35 950 EUR
со ДДВ
28 850 EUR Акциска цена
 • Боја: Black Meet Kettle
 • Моќност: 125 Киловат / 170 Коњска сила
 • Пренос: 8-степен автоматски менувач
 • Тип на гориво: Дизел
 • Број на врати: 5
 • Тип на каросерија: 5-врати
 • Локација: Тетово
 • Теписон: Ткаенина Morrocana „Monita“, црно Jet, возач AGR
 • Издувување CO2: 147 g/km
 • Општа потрошувачка: 5,6 Литри / 100 km

Опции

 • Driver Assistance Пакет 1
 • Индикатор за оддалеченост
 • Помош при возење, екран ECO
 • Активна хауба, заштита за пешаци
 • Надворешни рачки на врати обоени со боја на каросеријата
 • Сопирање и избегнување на судир примала брзина
 • Внатрешен ретровизор осетлив на светлина
 • Блокирање на управувачки столб, електрично
 • Start/Stop Прекинувач за вклучување на моторот
 • Наслон за глава позади, централно
 • Висинско прилагодување на предно десно седиште
 • Asm. front horizontal suspension
 • Амбиентално светло
 • Напојувано управување, неваријабилен сооднос, електрично, со намален пат (напојувано управување чувствително на брзина - SSPS)
 • Систем на сопирачки, диск FRT 17" и диск RR 16", ABS
 • Издуви за вентилација на задната клупа
 • Сензор за влажност
 • LED дневни светла
 • Црни инструменти со мат хромирани прстени
 • Волан за управување обложен со кожа
 • Предни светла, автодинамичка контрола
 • Воздушни перничиња за возачот и за совозачот, странични перничиња, плафонски перничиња-завеси
 • Гуми 245/45R18 SL 96W BW HW3, вар. 2
 • Алат за итни ситуации
 • Препознавање на сообраќајни знаци
 • Автоматско позиционирање на предните светла
 • Спортски предни седишта
 • Индикатор за сензор за задржување во лента
 • Електронски предни прозорци
 • Автоматски темпомат, подесување на брзина
 • Систем за мониторинг на притисокот во гумите
 • Потсетник за појас, напред совозач
 • Радио контрола кај управувачот
 • Клима пакет- Premium
 • Автоматско менување на светлото со детектор за тунел
 • Програма за електронска стабилност (ESP)
 • Асм. Предна вертикална суспензија
 • Систем на звучници 7, првокласен
 • Зголемен инфо екран (сегментиран) (графички мулти колор)
 • LED предни светла
 • Асм. Задна суспензија
 • Антени со можност за поставување на прозорец со монтиран држач за покрив
 • Мерач на брзина во километри
 • Столб на управувачот со можност за накосување, продолжување
 • Систем за избегнување на судир од напред
 • Резервна гума T125/ 70R17 SL 98M BW SPR
 • Асм. гуми и тркала
 • Прекинувач за деактивирање на воздушното перниче на совозачот (копче)
 • Премиум пакет за предно осветлување
 • Опрема на шасија, задна оска, со четири алки
 • Мануелна екстензија на наслонот, возач
 • Стартување на моторот без клуч Keyless
 • Приспособливо предно осветлување
 • Електрична сопирачка за паркирање
 • Предно стакло, со апсорпција на топлина
 • Информации за состојбата на возилото
 • Автоматска лумбална поддршка, возач, во 4 насоки
 • Електричен греач QuickHeat
 • Штитници од сонце со огледала за шминкање осветлени со LED-сијаличка, возач и совозач
 • Сензор за дожд
 • Предни светла за сообраќај од десна страна
 • Пакет со комфор седишта 1
 • Затегнувачи на појаси за задните седишта
 • 40/60 поделба за задното седиште
 • Електрични прозорци за патникот
 • Предни светла LED
 • Детекција на пешаци, основно
 • Потпирач за глава, предни седишта, прилагодување нагоре/надолу, напред/назад
 • Линија на покривот хромирана, средишна линија црна со сјај
 • Задни стакла со електрично задвижување
 • приклучок за мемориска картичка
 • Пакет за изглед
Видете ги сите Сокриј

Опционално

 • Тркала од лесна легура, 8.5 J x 18, дизајн со повеќе краци, двобојни
 • Затемнети стакла, тип 2
 • Контрола на заклучување, далечински влез, пасивен влез (PEPS)
 • Предна и задна помош при паркирање
 • Innovation Pack 1
 • Предно светло за магла
 • Mid radio with Navigation ("IntelliLink Gold")
 • 17" Резервно челично, намалена димензија
Видете ги сите Сокриј

Контактирајте со нас

Auto CEM

Магистрала Скопје – Тетово 1200 Тетово

+389 70 275 037, +389 70 205 509

Полињата означени со * се задолжителни.
Откажи
Оди на почеток