loading

Тукушто додадовте автомобил во вашиот Паркинг.

ПосетаПаркинг Автомобили

 

Пронајдовте 1 автомобили.

Подобрете го вашето пребарување

Ресетирај сѐ
Специјални понуди
Opel Movano Van L3H2 3.5t, 2.3 Turbo Diesel (110 kW / 150 к.с.) Start/Stop
31 200 EUR
со ДДВ
24 450 EUR
Акциска цена
  • Боја:  Halo Сребрена
  • Моќ:  110 Киловат / 150 Коњска сила
  • Менувач:  6-брзински мануелен
  • Тип на гориво:  Дизел
  • Референтен број:  0001WE9S
 
Оди на почеток